top of page
Workshop Application - Black & Yellow.jp

יתרונות משטחי FLOORA

מחפש משטחי PVC איכותיים?

ריצוף תעשייתי בטיחותי? משטח נגד החלקה?

מעוניין לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על האיכות?

משטחי FLOORA מאפשרים לרצף/לצפות כל רצפה תעשייתית, ללא הכנה מקדימה ובהתקנה מהירה במיוחד. הדבר נכון לגבי רצפת בטון, ציפוי אפוקסי לרצפה, רצפה פגומה, חללי משרדים, מחסנים, מרכזים לוגיסטיים ועוד. פתרון חסכוני, עמיד ואסתטי למגוון שימושים. האריחים מיוצרים בסטנדרט אירופאי מחמיר!

Warehouse Application - Royal Mail.JPG

PVC לרצפה למגוון שימושים
משטחי הPVC של חברת FLOORA הינם הפתרון האידיאלי למגוון חללי עבודה: מפעלים, מטבחים, PVC לרצפה תעשייתית, מחסנים, בתי ספר, מוסדות לימוד, חדרי כושר, אולמות תצוגה, בתי חולים, גני ילדים ועוד. טכנולוגיה חדישה ואיכותית עם מגוון יתרונות, המוזילה עלויות ומשדרגת את הבטיחות. משטחים המיוצרים מ100% PVC טהור!

מחירים ומבצעים

גלריית תמונות לפני ואחרי - שווה צפייה

Gym Application - Red & Blue.JPG
המשך
רשימת היתרונות

ניידות האריחים

עוברים למחסן חדש? אין שום בעיה. במקום לרכוש ריצוף חדש או לבצע שיפוץ במקום החדש, פשוט מפרקים את האריחים בקלות ובמהירות ומניידים אותם אל החלל החדש. רכישת הרצפה החדשה הופכת להשקעה הונית ומדובר בחיסכון אדיר בהוצאות. יש לציין כי האריחים מתלבשים על כל סוג רצפה (כולל קרמיקה, אספלט, אפוקסי ועוד) ומכסים כל נזק קיים לרבות סדקים ובליטות קטנות.

Warehouse Application - Dark Grey, Green

התקנה קלה ומהירה
(משטחי פאזל) 

משטחי פי וי סי לרצפה תוצרת FLOORA מצטיינים בהרכבה נוחה ומהירה. פשוט מניחים את האריחים על גבי כל משטח קיים, ומחברים את האריחים אחד לשני כמו פאזל. אין צורך להדביק את האריחים ואין צורך להכין את הרצפה לפני ההתקנה. באופן זה ניתן לחסוך הרבה זמן יקר ועלויות נוספות.

פי.וי.סי טהור

בשונה ממוצרים מתחרים, רצפת פלורה האיכותית מיוצרת מ100% PVC טהור ללא תוספות גומי או זבל.

פי וי סי לרצפה של חברת FLOORA הינו מוצר פרימיום איכותי ברמה הכי גבוהה שיש, המגיע עם  10 שנות אחריות! המשטחים הינם ברי מחזור כך שהחברה מעניקה זיכויים עבור אריחים משומשים, לרכישת רצפה חדשה בהתאם לצרכים משתנים.

חיסכון כספי אדיר

אין צורך בשיפוץ מקדים של הרצפה לפני התקנה! לא נוגעים ברצפה הישנה, לא מתקנים נזקים, לא צובעים בחומרים מיוחדים... פשוט מניחים את האריחים החדשים ומחברים כמו פאזל. במקרה של נזק כלשהו לאחר שימוש ניתן פשוט להחליף באריח חדש, ולכן עלויות התחזוקה הינן נמוכות למדי. רוכשים PVC לרצפה ומקבלים אחריות ל-10 שנים שבהן לא מתעסקים עם רצפה.

תחזוקה זולה ומהירה מבלי לפגוע בנראות

כל רצפה נפגעת מדי פעם. ברוב המקרים, כשיש נזק לרצפה אי אפשר להחליף חלק ספציפי ולכן צריך לעשות תיקון פלסטר שפוגע בנראות. יותר מכך, נזקים ברצפות שונות עשויים להתפשט לעוד ועוד מקומות. משטחי הPVC של רצפת פלורה מאפשרים החלפה נקודתית מהירה של איזור שנפגע תוך 5 דקות, מבלי לפגוע בנראות. עלויות התחזוקה הינן נמוכות דרמטית לעומת מוצרים מתחרים.

Gym Application - Graphite & Customer Lo

ממשיכים לעבוד בזמן ההתקנה

מתקינים רצפה חדשה? בשונה מפתרונות אחרים, בזמן התקנת פי וי סי לרצפה ניתן להמשיך בעבודה כרגיל מבלי לאבד ימי עבודה יקרים. לא צריך לעצור את הייצור! התקנת רצפת אפוקסי למשל, הינה מורכבת, ארוכה (יש להמתין שהחומר יתייבש) ואף מסוכנת - מישהו יכול לדרוך בטעות שזה טרי ואז צריך לחזור כל התהליך, מה שגורר עלויות גבוהות ומשתנות.

Industrial and Factory Flooring (129).JP

ריצוף בטיחותי מונע החלקה

משטחי PVC לרצפה תוצרת חברת FLOORA מיוצרים עם חומר מיוחד למניעת החלקה העומת בכל התקנים האירופאים המחמירים. רצפת PVC בטיחותית המגיעה עם מקדם החלקה R11 האמין והבטיחותי.

חידוש הרצפה בהתאם לצרכים משתנים

חלפו מספר שנים מאז שרכשתם את האריחים? ברצונכם לשנות את העיצוב החיצוני? צבע חדש? לשנות את כמות האריחים? יצרנית משטחי FLOORA ממחזרת את האריחים באופן שוטף, כך שבחלוף 10 שנים (ואפילו 15 שנה) ניתן להחליף את האריחים הקיימים תמורת זיכוי להזמנה חדשה.

הגנה אפקטיבית על הרצפה המקורית

במידה והנכם שוכרים חלל עבודה ואתם מחויבים להגן על הרצפה מתעבורת מלגזות או מתהליכים תעשייתיים כבדים – אריחי FLOORA הם התשובה. לא צריך להדביק את האריחים כך שהמשטח המקורי לא נפגם. כך ניתן להחזיר את הבניין במצבו המקורי ולקחת אתכם את האריחים למתחם הבא אליו אתם עוברים. למעשה, תוכלו להפיק את המירב מההשקעה שלכם.

מוצר אקולוגי חוסם זיהום תעשייתי

סוגים רבים של ריצוף תעשייתי עלולים לגרום לזיהום אשר מזיק לעובדיכם ולמוצריכם. כך למשל אבק מבטון או אסבסט. משטחי הPVC של FLOORA מייצרים איטום על כל המשטח שהם מונחים עליו. בכך הם לוכנים את כל האבק שקיים על המשטח. לדוגמא, אסבסט בבריטניה עדיין גורם למוות בסביבות ה–5000 עובדים בשנה.

נשיאת משאות כבדים

האריח הסטנדרטי של רצפת פלורה הינו בעובי של 7 מ"מ וזה מספיק עבור רוב המקומות התעשייתיים עם תנועת מלגזות. בנוסף אנחנו מציעים אריחים בעובי של 10 מ"מ במקומות בהם יש תנועה של משא כבד כמו האנגרים של מטוסים. בהערכה גסה אריח של 7 מ"מ יכול לעמוד בתנועת מלגזות במשקל לא מועמס של 3.5 טון. אנו מספקים ייעוץ מקצועי חינמי להתאמת הרצפה לסוג הפעילות והשימוש.

Industrial Application - Graphite.JPG

משטחי PVC צבעוניים + מרקמים שונים

משטחי PVC של חברת FLOORA מגיעים במגוון גוונים וצבעים, כך שניתן לחלק איזורים בחלל לפי צבעים ומרקמים שונים (2 מרקמים לבחירה). מדובר ביתרון פונקציונאלי אדיר עבור חללים כמו מחסנים ומרכזי לוגיסטיקה. באמצעות חלוקת רצפת המחסן לצבעים שונים או מרקם שונה ניתן להפריד בין סחורה נכנסת ליוצאת באופן מושלם. כשכל אזור מסומן בצבע אחר אין טעויות וכל דבר מוצא את מקומו. יישום נוסף של משטחי PVC צבעוניים הינו במוסדות לימודים של אוכלוסיה עם ליקויי למידה. הריצוף הצבעוני מאוד עוזר ללמידה ולהתמצאות (ישנם מחקרים שמעידים על כך שיותר קל להתרכז כשרואים צבע מסוים). פתרון שמאד מתאים לבתי ספר, ספרייה עירונית ומרכזים קהילתיים.

משטחים למניעת התעייפות

מוצר נוסף שאנו מספקים - רצפת PVC למניעת התעייפות! מדובר באריחים המיוצרים בטכנולוגיה חדישה שמונעת התעייפות.  מוצר ייחודי רך יותר למגע, שמתאים במיוחד למקומות בהם עובדים עומדים שעות רבות (כגון מפעילי מכונה, עובדים בסופר מרקט, הדרכות וכו'). פי וי סי לרצפה עם תכונות ייחודיות.

Commecial Garage Flooring (132).jpg

PVC אנטי סטטי

מה זה אומר אריחים אנטי סטטיים? יש לנו אריחים מיוחדים המגיעים עם בידוד אנטי סטטי מובנה, מתחת לרצפה, כך שהרצפה נראית רגיל לחלוטין. משטחי PVC לרצפה עם מגוון יתרונות: לא צריך לשים צמיד או רצועה על היד לבידוד, הנראות נהדרת, עמידות לאורך שנים והתקנה קלה ופשוטה.

ESD Application - Dark Grey.JPG
daka.jpg

פשוט, מניחים והולכים

בזכות טכנולוגיה מיוחדת האריחים שלנו חוסכים לכם אלפי שקלים, ימי עבודה וזמן יקר.

חיבורי פאזל מדויקים מאפשרים התקנה מהירה מבלי להשבית את העבודה באזור ומבלי להכין את הרצפה. צפה עכשיו!

Commercial Garage Application - Light Gr
bottom of page